Support Team Lead

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Knézits utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Módszertan és szoftverek

    • Jira
    • Confluence
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Trendency 190 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A cégen belül használunk PHP (Symfony)-t, Angular-t, React-ot, van egy .NET, egy Mobilfejlesztő, egy UX/UI illetve egy Data Science és Data engineer csapatunk is. Az ő munkájukat segítik Projektmenedzserek, IT üzleti elemzők, Tesztelők és DevOps-os kollégák a különböző projekteken.

Jelenleg Support projektcsapatunk élére keresünk egy agilis vezetőt, aki magas szakmai színvonalon végzi a munkáját és támogatja többek között a csapattagok fejlődését, a projektmenedzserekkel szorosan együttműködve a support ügyfelek magas színvonalú kiszolgálását.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Az ügyfelektől érkező támogatáskérési feladatok magas színvonalon és határidőn belüli kiszolgálásának garantálása
  • Élesben lévő ügyfelek kis változáskéréseinek szakmai becslése, tervezése, végrehajtásának irányítása és felügyelete
  • A support csapat (jelenleg ~5 fő) irányítása és people management-je (frontend, backend, tesztelés, devops, support munkatársak)
  • A támogatási folyamatok Best practice-k és coding guideline-ok betartása és betartatása
  • Szükség esetén kommunikáció az ügyfél szakmai képviselőivel
  • Részvétel a presales folyamatokban
  • A csapatodban dolgozó kollégák mentorálása, segítése, fejlődési út megtervezése a szakterületi vezetőkkel közösen
  • Aktív részvétel a projektcsapatokon átívelő tudástranszfer biztosításában
  • Szoros együttműködés a többi csapat vezetőivel és a szakterületi vezetőkkel

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • Minimum 5 év support munkatapasztalattal rendelkezel és van már csapatvezetői tapasztalatod
  • Erős technikai háttérrel rendelkezel: front-end, back-end, mobil fejlesztés és/vagy üzemeltetés területén
  • Szeretsz teljes felelősséget vállalni a rád bízott feladatokért, az ownership vállalás számodra természetes
  • Ügyesen priorizálsz, eredményorientált vagy, és jól kommunikálsz
  • Jó problémamegoldó készséged van
  • Erős ügyfélfókusszal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képességeid vannak

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Tisztában vagy a CI/CD folyamatokkal és eszközökkel
  • Jira és Confluence tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • ITIL 4 tanúsítvány, vagy a módszertan ismerete
  • Mentális rugalmasság és stressztűrés

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • Céges workshop-ok és szakmai tréningek, egyénre szabott képzési terv, ingyenes online angol tanfolyam, Udemy kurzusokhoz hozzáférés
  • Hibrid munkavégzés (heti legalább 2-3 nap irodai jelenléttel)
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.:Medicover)
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • Belvárosi lokáció, irodánk könnyen megközelíthető
  • Családias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT, fejlesztési vezető